Кошик
1731 відгук
Coverphone Интернет-магазин чехлов и аксессуаров для Вашего телефона
Контакти
Coverphone Интернет магазин
График работы 10.00-17.00. Суббота - Воскресенье выходной!, Харків, Україна
+380 (50) 599-22-23
+380505992223

Причини зносу змішувачів

Причини зносу змішувачів

Все в цьому світі не вічне, і Ваш «федовский змішувач», який у свій час славив місто Харків, цьому не виняток. Подивилися на зношене виріб з ностальгією, порахували скільки років воно служило і подумали: який купити змішувач, щоб він відпрацював такий же термін?

Розглянемо кілька варіантів на різний смак і гаманець:

Любителі раритету можуть купити змішувач вироблений в Україні, в Сумській області в місті Кролевець. Якщо порівняти ціну вітчизняного змішувача з ціною рівноважної моделі змішувача Zegor, вона буде приблизно однакова. Зовнішній вид «сумського змішувача» радянський.

Шукати в продажу змішувач, вироблений в Харкові на заводі ФЕД, марна трата часу. Продукцію перестали випускати в 1993 році.

Якщо відкинути фінансове питання, купуйте змішувачі відомих брендів Болгарії, Німеччини, Італії і т. д. Ціна «брендового» змішувача досить висока. Доведеться доплатити за ім'я, незважаючи на те, що виробничі підприємства розташовані на території Китаю.

Елітні змішувачі

Як правило, в домашніх умовах сантехнік відремонтувати елітний змішувач не зможе. Післягарантійний ремонт повинен виконуватися на спеціалізованому обладнанні в спеціалізованих сервісних центрах.

Якщо вирішили купити змішувач елітної торгової марки, поцікавтеся:

 • про наявність і ціною оригінальних запчастин і комплектуючих;
 • про наявність сервісних центрів.

В даному випадку, все повинно бути виважено і в гармонії...

Купуючи змішувач торгової марки Zegor, Ви отримуєте ряд переваг:

Змішувачі Зегор

 • широкий асортимент, більше 500 видів;
 • сучасний зовнішній вигляд;
 • поєднання ціни та якості;
 • можливість вільної комплектації виробів;
 • наявність оригінальних запчастин і комплектуючих;
 • гарантійні зобов'язання;
 • професійна консультація.

Причини зносу змішувачів

Розглянемо основні причини зносу змішувачів, які не залежать від бренду і класу.

Купили двохвентильні змішувачі

 • Поломка: Вийшов з ладу запірний механізм. Простими словами протікає кранбукса. Необхідно замінити кранбуксу.
 • Помилка: Взяли викрутку зі зношеними гранями (або межі не збігаються за розміром) і «злизали» пази болта кріплення маховика до кранбуксе. Розібрати вузол стало проблематично і не завжди можливо.
 • Порада: Необхідно використовувати якісний, відповідний розміру інструмент.
 • Помилка: Неправильно підібрали або взяли неякісний гайковий ключ і «злизали» грані на кранбуксе. Розібрати вузол стало проблематично і не завжди можливо.
 • Порада: В даному випадку краще використовувати не ріжкові, а торцеві ключі, зокрема високу головку відповідного розміру.

Купили двохвентильні змішувачі для ванни

 • Поломка: Вийшов з ладу кульовий перемикач душ — вилив. Простими словами тече з-під ручки або одночасно з носика і лійки.
 • Порада: Пристрій кульового перемикача не зовсім вдале і досить чутливе до механічних домішок у воді. Замінити і відрегулювати такий механізм досить складно і вимагає навичок. Для тривалої роботи кульових перемикачів, рекомендуємо встановити у водопровідну магістраль фільтри тонкої очистки води або купити змішувач для ванни з картриджних перемикачем душ – вилив.

Пропонуємо розглянути наступні моделі:

DST-A827, D5Q-A827, DAK-A856.

Картриджі WKF-2020, WKF-2077, зарекомендували себе, як надійні механізми.

Купили одноважільні змішувачі

 • Поломка: Вийшов з ладу запірний механізм. Простими словами протікає картридж або дуже туго ходить ручка. Необхідно замінити картридж.
 • Помилка: Не розібралися, яким інструментом викручувати стопорний гвинт ручки. «Злизали» грані. Розібрати вузол стало проблематично і не завжди можливо.
 • Порада: необхідно користуватися якісним відповідним інструментом, відповідного розміру. Варіанти можуть бути самі різні (під плоску викрутку, під хрестоподібну викрутку, під шестигранник, під зірочку, і т. д.). Скільки виробників, стільки й варіантів.

Купили одноважільні змішувачі для ванни

 • Поломка: Вийшов з ладу перемикач душ – вилив під тиском типу WKS-016. Простими словами тече з-під ручки або одночасно з носика і лійки. Закриваєте воду, а шток заклинив і не опускається в положення «носик».
 • Порада: Пристрій перемикача під тиском не зовсім вдале і досить чутливе до механічних домішок у воді і недостатньому тиску в водопровідній магістралі. Для тривалої роботи перемикачів під тиском, рекомендуємо встановлювати у водопровідну магістраль фільтри тонкої очистки води або купувати змішувачі для ванни з механічними перемикачами душа типу WKS-016B, WKS-016B-W, WKS-016Z, WKS-DV-01, WKS-DV-02, WKS-DV-03.

Купили одноважільні і двохвентильні змішувачі

 • Поломка: Знос гумових прокладок між корпусом і виливом. Простими словами тече з-під носика.
 • Помилка: Беремо гайковий ключ і тягнемо гайку. В результаті гайка лопнула, поломку не усунули.
 • Порада: Герметичність з'єднання забезпечує не гайка, а гумові прокладки. Всі поворотні изливы обертаються навколо своєї осі і з часом гумові кільця (або сальники) зношуються і дають усадку. Щоб кваліфіковано усунути текти, необхідно, перш за все, правильно підібрати розмір прокладок і кваліфіковано їх замінити. В кожному окремому випадку є свої особливості та нюанси, в залежності від конструкції виливу.

У всіх випадках, якщо виявили текти в недозволеному місці, необхідно вчасно відремонтувати змішувач. Інакше є ймовірність, що роз'єм прикипить і розібрати вузол буде проблематично, а може бути навіть неможливо.

Состояние водопроводов за последние годы значительно ухудшилось. Наличие механических и органических примесей в воде превышают допустимые нормы. Следовательно, чем грязнее вода, тем меньше срок службы запорных механизмов. На деталях смесителя образуются известняковые отложения. Раньше водопроводную воду можно было употреблять в пищу, и никто даже не задумывался о фильтрах для воды. Если бы в нашем дворе лет 10-15 назад появилась машина, с предложением купить воду, мы, по меньшей мере, были бы крайне удивлены. К сожалению, такая ситуация не только в Харькове, но и по всей Украине.

Недостатньо купити латунний або дуже дорогий змішувач і розраховувати, що він буде працювати довго. Для довговічної роботи будь-якого змішувача необхідно забезпечити комплекс заходів: починаючи з того, щоб Ваш змішувач «пив» чисту воду і закінчуючи тим, щоб була можливість придбати оригінальні комплектуючі і отримати професійну консультацію по ремонту та обслуговуванню тієї чи іншої моделі змішувача.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner