Кошик
1731 відгук
Coverphone Интернет-магазин чехлов и аксессуаров для Вашего телефона
Контакти
Coverphone Интернет магазин
График работы 10.00-17.00. Суббота - Воскресенье выходной!, Харків, Україна
+380 (50) 599-22-23
+380505992223

Блукаючі струми і заземлення рушникосушки

Блукаючі струми і заземлення рушникосушки

Як зрозуміти визначення "Блукаючі струми" в сушилах.

У природі є таке явище, як блукаючі струми (нульовий струм, що існують у не заземлених металевих чи не обнулені конструктивних елементах).

Вони виникають, коли є різниця нерівних потенціалів заземлених конструктивних елементів в різних точках будинку або будівлі.

Щоб повністю усунути з'явилися блукаючі струми, потрібно створити систему зрівнювання потенціалів. Вона здійснюється тоді, коли металеві труби будови з'єднуються з нульовою шиною ВРУ.

Таке явище називається гальванічний контакт. Він може встановлюватися в головному розподільчому шафі підстанції.

В старих спорудах і будинках всі водопровідні стояки виготовлені з металу, і вони приєднуються до заземлювальної шини, яка розташована в підвальних приміщеннях.

В новобудовах, якщо водопровід монтувався металевими трубами, вони підключаються до спеціальної системи, системи зрівнювання потенціалів.

Проводка води до правопорушників здійснюється із застосуванням металопластикових або поліпропіленових труб. Такий спосіб монтажу водопроводу призводить до переривання зв'язку металевих стояків і полотенцесушителямі. Це тягне за собою передумови до електричної корозії рушникосушки.

Металеві, конструктивні елементи, які є в будинку, повинні бути заземлені, щоб виключити виникнення блукаючих струмів та електрокорозії рушникосушок.

Рушникосушки сучасності – це, в першу чергу, спосіб обігріти ванну кімнату, а потім вже елемент дизайну. Хоча 2-а ці поняття дуже чітко повинні поєднуватися в ньому. Естетика полотенчика повинна підкреслювати загальну обстановку в санітарному вузлі кожного будинку.

Виникають моменти, коли під час експлуатації, полотенцесушитель починає текти. Виникає думка, що це неякісна продукція вам попалася. Але це може бути зовсім не так. Що ж тоді може зіпсувати полотенчик? Відповідь на це питання у фізичних законах природи.

Як правильно заземлити полотенцесушитель.

У більшості випадків втрати цілісності придбаного і встановленого рушникосушки вина зовсім не у продавців або виробника. Причиною протікань полотенчика може стати звичайний електричний струм.

Щоб зрозуміти, як це відбувається, потрібно заглянути в підручники з фізики або в електронні довідники (взаємодія двох різних металів, один з яких більш активний, ніж інший, негайно відбувається хімічна реакція, при якій електрони більш активного металу, переходять до менш активного).

Так, проста вода з водопроводу, завдяки присутності в її складі мінералів і солей, відіграє роль електроліту. При її нагріванні здатність проводити струм збільшується. Таке явища у фізиці називається – гальванічна корозія.

Існує й ще одна причина течі полотенчика – блукаючі струми. Вони з'являються внаслідок пошкодження електричної проводки. В такому випадку отриманий електричний потенціал, буде намагатися піти в землю, адже вода-відмінний провідник електроенергії.

Проблему блукаючих струмів і гальванічної корозії можна вирішити, вирівнявши різницю їх потенціалів. Зробити це можна, тільки заземлив корпус рушникосушки на масу металевого трубопроводу, як це показано на схемі.

Як заземлити рушникосушка з нержавіючої сталі.

Рушникосушки, які врізають в централізовану систему гарячого водопостачання, можуть піддаватися впливу електричних зарядів, які називають блукаючими струмами. Особливо цей негативний вплив може зіпсувати стінки полотенчика, виготовленого з нержавіючої сталі.

Період експлуатації полотенцесушителей з нержавійки не обмежується. Їх поверхня виробники полірують, що дозволяє їм мати блискучий вигляд.

Вони стійкі до механічного впливу, чого не скажеш про мідних і латунних. Єдині пошкодження – подряпини, які легко усуваються за допомогою спеціальної мастики і повстяної ганчірочки.

Не механічні пошкодження рушникосушки із нержавійки можуть отримати в результаті електрокорозії (блукаючі струми).

Передумовами виникнення блукаючих струмів можуть бути:

  • - Коли електроприлади заземлюють до металевих труб;
  • - Коли жителі застосовують електромагнітні фільтри для очищення води;
  • - Коли хімічний склад води дозволяє цього.

Присутності блукаючих струмів визначається тільки за допомогою спеціального обладнання. Щоб уникнути електрокорозії, потрібно обов'язково заземлити рушникосушка з нержавіючої сталі.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner