Кошик
1731 відгук
Coverphone Интернет-магазин чехлов и аксессуаров для Вашего телефона
Контакти
Coverphone Интернет магазин
График работы 10.00-17.00. Суббота - Воскресенье выходной!, Харків, Україна
+380 (50) 599-22-23
+380505992223

Як вибрати якісний змішувач?

Як вибрати якісний змішувач?

Коли перед нами постає питання вибору змішувача, ми починаємо розуміти, що з такого величезного асортименту, який запропонований в даний час, дуже складно розрізнити поганий змішувач від хорошого. Вибір стає простіше, коли знаєш основні критерії для вибору якісного змішувача, а саме: з якого матеріалу має бути зроблено якісний виріб, з яких комплектуючих повинно складатися і головне, як доглядати за ним.

З якого матеріалу повинен бути зроблений змішувач

Якісний змішувач завжди виготовлений з латуні, міцного і довговічного матеріалу. Латунь - сплав міді та цинку, де відсоток міді становить не менше 59%, цинку 40%. Після на корпус виробу наноситься покриття, яке може бути декількох видів: хромом, бронзою, міддю або навіть золотом. Найпоширенішим покриттям є хромо-нікелеве, де шар хрому (Cr) наноситься як для декоративних цілей, так і для збільшення твердості поверхні. Твердість хрому повинна становити від 66 до 68 HRC, а товщина хромового покриття на виробах повинна бути 0.2 - 0.25 мм Таке покриття забезпечує дзеркальний блиск сріблястого кольору, що ідеально вписується в сучасний інтер'єр. Бронза і мідь додадуть цікавий золотий відтінок, який повертає нас в атмосферу старовинного розкішного будуара. Щоб визначити, чи якісно нанесено покриття, огляньте кожну деталь на світлі: ніяких металевих напливів і нерівностей бути не повинно. Поверхня змішувача - гладка, а колір - рівний.
У виготовленні лійки змішувача частіше використовується ABS-пластик, який так само, як і латунь, не схильний до корозії і може бути використаний в приміщеннях з підвищеною вологістю. Форсунки у лійки повинні бути з силікону. Вони не покриваються вапняним нальотом, легко піддаються чищенню, а вода з допомогою них стає рівною і м'якою. Ці матеріали при зіткненні з водою не виділяють шкідливих частинок, небезпечних для здоров'я людини, що гарантує вашу безпеку.

Визначаємо якість комплектуючих

При покупці змішувача ми перш за все повинні звернути увагу на деякі деталі: картридж або кранбуксу і аератор.
Картридж або кранбукса - це серце нашого змішувача, які відповідають за надійну подачу води. Картридж застосовують у одноважільних змішувачах, а кранбуксы в двуручковых. Робочі поверхні запірно-регулюючих елементів (картриджів, кранбукс) виготовляються з металокераміки на основі оксиду алюмінію Al2O3. Металокераміка об'єднує важливі конструкційні та експлуатаційні властивості металів і неметалів. Вона відрізняється великою міцністю, високими антикорозійними властивостями,зносо - і теплостійкістю. Виробники з Європи роблять найстійкіші комплектуючі для змішувача і мають всі сертифікати якості, здійснюючи постійний контроль на виробництві. Особливо славляться такі компанії, як Sedal, Kerox, Fluhs.
Аэратор один из немаловажных элементов который помогает экономить воду. Он способствует уменьшению расхода воды на 10% с помощью того, что подмешивает в нее воздух. Благодаря этому вода вытекает ровной струей, становится мягкой и приятной на ощупь. Желательно, чтобы аэратор был сделан из ABS-пластика с пластиковой сеткой. Тогда вам будет не страшен известковый налет, а любые загрязнения можно будет убрать простым движением руки.

Уход за смесителем

Чтобы смеситель всегда оставался красивым и новым его постоянно необходимо поддерживать в чистоте. Самый простой способ это просто протереть изделие теплой мыльной водой, а после вытереть мягкой сухой тряпочкой. Главное помнить, что хромоникелевые покрытия ни в коем случае нельзя чистить абразивными порошками или металлическими щетками.
При регулярной чистке поверхностей рекомендуется применять нейтральные жидкие моющие средства. Таковыми являются мыльные растворы и многие посудомоечные средства.
Після того, як зі змішувача всі змито, його необхідно насухо протерти сухою м'якою ганчіркою. Так ви позбавитеся від негарних водних розлучень.
І не забувайте, що пам'ятати про чистоту бажано завжди, тому після кожного прийому душу слід змивати мильні бризки зі змішувача.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner