Кошик
1732 відгуків
Coverphone Интернет-магазин чехлов и аксессуаров для Вашего телефона
Контакти
Coverphone Интернет магазин
График работы 10.00-17.00. Суббота - Воскресенье выходной!, Харків, Україна
+380 (50) 599-22-23
+380505992223

Змішувач вигляд зсередини

Змішувач вигляд зсередини

 

Картриджі і кранбуксы

У представлених на нашому сайті змішувачах використовуються керамічні картриджі діаметром 40 мм або 35 мм, а також керамічні кранбуксы 1/2, залежно від моделей змішувача. Основу керамічних картриджів і кранбукс роблять із зносостійкого оксиду алюмінію, обпаленого під тиском при температурі 1200°С, далі ці елементи проходять процес шліфування ультразвуком. Високоміцна кераміка підвищує стійкість змішувача до гідроудару. Всі картриджі і кранбуксы витримують 500 000 робочих циклів (відкриття / закриття).

Змішувач в розрізі Donau 5303                                        Змішувач в розрізі Weser 7803

Корпус змішувачів

Матеріалом для виготовлення змішувачів традиційно служить латунь (сплав міді і цинку) – надійна і екологічна.

Зазвичай з латуні роблять корпус змішувача. Зовнішні частини піддаються обробці нікелем, щоб захистити виріб від корозії, потім змішувач хромують і покривають емаллю. Є пристрої без хромового покриття, проте в цьому випадку немає гарантії, що на ньому не будуть розвиватися грибки та інші мікроорганізми.

Покриття

Покриття хромом найбільш часто зустрічається в лінійках змішувачів у різних виробників, причиною тому служить вдале співвідношення ціна-якість. Товщина хрому при цьому не повинна становити менше 6 мікрон, так як при меншій товщині можливе стирання і поява жовтих плям – буде видно шар нікелю, яким обробляють латунну поверхню перед нанесенням хрому.

Аератор

У кожному змішувачі є аератор - це невелике пристосування, що закріплюють на «носику» крана і служить для обмеження потоку води без скільки-небудь помітного зниження інтенсивності струменя. Підмішуючи в струмінь води повітря, аератор робить її щільною, об'ємної, рівномірної і приємною для дотику. При використанні сантехнічних пристроїв без аераторів витрата води може досягати шокуючою цифри – 15 літрів на хвилину. З ними ж у вас буде йти не більше 6-7 літрів в хвилину.

 
Змішувач в розрізі Aller 1063   Змішувач в розрізі Oder 6303   Змішувач в розрізі Rhein 1703   Змішувач в розрізі Main 4103
              
 
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner