Кошик
1731 відгук
Coverphone Интернет-магазин чехлов и аксессуаров для Вашего телефона
Контакти
Coverphone Интернет магазин
График работы 10.00-17.00. Суббота - Воскресенье выходной!, Харків, Україна
+380 (50) 599-22-23
+380505992223

Ексклюзивні чохли від Coverphone у фільмі Нерв

Ексклюзивні чохли від Coverphone у фільмі Нерв

Всім привіт дорогі друзі з Вами компанія Coverphone і сьогодні я хотів би Вам представити огляд фільму під назвою «Нерв». Ви запитаєте чому огляд фільму? І яке відношення фільм має до ексклюзивних чохлам від Coverphone? Але давайте все по порядку!

Не багато про фільмі.

В идеале это точная копия фильма «13 грехов» только немного адаптированное под более молодое поколение и желанием заработать побольше денег, так как больше экшена, больше клеевых сцен, больше известных актеров.

По сюжету главная героиня хочет заработать себе популярность и немного денег и поэтому вступает в такую игру как «Нерв». По правилам игры ты должен выполнять задания и получать за них деньги, но нужно пройти весь путь от начало и до конца.

І як тільки дівчина хоче вже зав'язувати з цією грою, у неї починаються справжні проблеми. Як стало відомо переможцем серед всіх учасників буде тільки один, той, який виживе в останньому випробуванні. Ну в принципі за сюжетом все.

Що стосується ставлення цього фільму до компанії Coverphone, то це використання головними героями фільму чохлів з малюнками на своїх телефонах від компанії Coverphone. Нижче представлені кадри з фільму на яких головна героїня використовує телефон який прикрашає бампер із зображенням Ейфелевої вежі.

Цю картинку і багато інших принти для свого чохла Ви зможете знайти в каталозі зображень для друку на сайті інтернет магазину Coverphone.

На мою думку в нашій країні фільм повинен добре зайти, тому що тут є всім відомі актори, багато екшену і непоганого гумору. В нашій аудиторії він зайде точно на Ура. Знову ж таки залишилося тільки дочекатися виходу цього фільму і всі зможуть оцінити його по заслугах, а також зможете оцінити ексклюзивні чохли героїв цього фільму.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner